info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Yılbaşı Özel Viyana Turu

  Fiyat: 499€'den başlayan fiyatlarla...
  Viyana / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 499 €
  29 Aralık 2016 Hareket

  Program müsaitlikleri ve seyahat detayları için lütfen ofisimize başvurunuz.

  Program

  Viyana – 3 gece

  1.Gün: İstanbul – Viyana / 29 Aralık 2016
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde sabah saat 08.00’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1899 nolu seferi ile saat 11.00’de Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 12.25’te varış. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Traihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı. Tur sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Viyana Otelimizde.

  2.Gün: Viyana / 30 Aralık 2016
  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bratislava Turuna katılma imkanı (Kişi Başı 60 €). Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. 13 Macar kralının taç giyme törenlerinin yapıldığı bu şehirde görülecek yerler arasında; Bratislava nehir kıyıları, 1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina bulunur. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Viyana Otelimizde.

  3.Gün: Viyana / 31 Aralık 2016
  Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Grinzing Meyhaneleri Turu (Kişi Başı 100 €). Grinzing ev yapımı şarapların üretildiği Viyana’nın merkezine yaklaşık 15 - 20 dakika uzaklıkta bir bölgedir. Buradaki küçük ve şirin evlerin kiminde halen taze şarap üretimi yapılmakla birlikte kimileri ise restoranlara dönüşmüştür. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, yerel Avusturya klasik müziklerini dinleyecek, ünlü Şnitzellerini tadacağız, taze şaraplarını limitsiz içeceğiz. Akşam üzeri otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Yılbaşı Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Viyana Otelimizde.

  4.Gün: Viyana - İstanbul / 01 Ocak 2017
  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1900 nolu seferi ile saat 13.25’te İstanbul’a hareket, saat 16.40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu…


  Program Fiyatına Dahil Olan Hizmetler: Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri, havalimanı vergileri, 4 otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklamalar, havalimanı - otel - havalimanı transferleri, panoramik Viyana şehir turu, Türkçe rehberlik hizmeti.

  Program Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, vize ücreti, ekstra turlar, seyahat sağlık sigortası (Zorunlu olarak toplam tutara eklenecektir).

  Genel Şartlar:
  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.
  3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımda gerçekleştirilir. Yeterli katılım olmaması halinde rehber fiyatlarda değişiklik yapabilir.
  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.