info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Sri Lanka Turu - Kültür & Deniz

  Fiyat: 1300$'den başlayan fiyatlarla...

  Habarana & Kandy & Bentota & Colombo / 6 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1300 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Sri Lanka Kültür & Deniz seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Qatar, Emirates ve Türk Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Habarana – 2 gece

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, aktarma ile, ertesi gün Colombo’ya varacaksınız. Havalimanında lokal rehberiniz ile buluşmanız sonrası Habarana Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Yol güzergahı üzerinde Pinnawela Fil Yetimhanesi ziyaret edilecektir. Dilerseniz ekstra olarak Fil Safari, Sigiraya Turu ve Dambulla Tapınağı Turu yapabilirsiniz.

  Kandy – 1 gece

  Habarana konaklamanız sonrası Kandy’e transfer olacaksınız. Sri Lanka’nın bu kutsal şehrinde öğleden sonra şehir turu düzenlenecektir. Sanat fabrikası, alışveriş için pazar alanları, mücevher dükkânı ziyaret edilecek yerler arasındadır. Ayrıca yerel dansların sergilendiği show izlenecektir. Dilerseniz ekstra olarak Kutsal Diş Tapınağını ziyaret edebilirsiniz.

  Bentota – 2 gece

  Kandy konaklamanız sonrası Kraliyet Botanik Bahçelerini ziyaret edip, Bentota’ya transfer olacaksınız. Bölgenin eşsiz deniz, güneş, kum aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

  Colombo – 1 gece

  Bentota konaklamanız sonrası adanın ticari başkenti olan Colombo’ya transfer olacaksınız. Akşamüstü renkli bir şehir turu sizi bekliyor. Tur esnasında şehrin yerleşim, ticari ve çarşı alanları gezilecek olup, ayrıca dünyaca tanınan dizayn markaların inanılmaz fiyatlar ile yer aldığı "House of Fashion” ve "Odel” gibi Mağazalar ziyaret edilecektir. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Habarana Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Chaaya Village Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Kandy Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda Randholee Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Bentota Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Bentota Beach Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Colombo Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda Ramada Hotel Colombo – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), İngilizce konuşan rehber eşliğinde programda belirtilen transferler, programda belirtilen geziler (ekstra olarak belirtilen geziler hariçtir) ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, bahşişler ve Sri Lanka vize işlem ve ücreti.

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.