info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Sipadan Mabul Resort İle Dalış Turu

  Fiyat: 1790$'den başlayan fiyatlarla...

  Sipadan Mabul Resort / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1790 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Sipadan Mabul Resort – 5 gece

  1.Gün İstanbul – Tawau – Sipadan Mabul Resort

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün aktarma ile Tawau Havalimanına varacaksınız. Karşılanmanız sonrası Semporna Limanına transfer ve buradan tekne ile Sipadan Mabul Resort’ varış. Odanıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Sipadan Mabul Resort Otelimizde.

  2.Gün Sipadan Mabul Resort

  Profesyonel dalışçı misafirlerimiz için (gerekli sertifikaya sahip) günde 3 kez tekne dalışı. Geceleme Sipadan Mabul Resort Otelimizde.

  3.Gün Sipadan Mabul Resort

  Profesyonel dalışçı misafirlerimiz için (gerekli sertifikaya sahip) günde 3 kez tekne dalışı. Geceleme Sipadan Mabul Resort Otelimizde.

  4.Gün Sipadan Mabul Resort

  Profesyonel dalışçı misafirlerimiz için (gerekli sertifikaya sahip) günde 3 kez tekne dalışı. Geceleme Sipadan Mabul Resort Otelimizde.

  5.Gün Sipadan Mabul Resort

  Profesyonel dalışçı misafirlerimiz için (gerekli sertifikaya sahip) günde 3 kez tekne dalışı. Geceleme Sipadan Mabul Resort Otelimizde.

  6.Gün Sipadan Mabul Resort – Tawau – İstanbul

  Tekne ile Semporna Limanına ulaşım. Devamında kara transferi ile Tawau Havalimanı. Seçilecek Havayolu ve aktarması ile İstanbul'a hareket.

  Sipadan Mabul Resort, Sipadan bölgesinde Mabul adasının güney kesiminde bulunur. Beyaz kumsalların yanına inşa edilmiş ahşap chalet tipi odaları ile tesis, Malezya Turizm Bakanlığı tarafından 4 yıldızlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 43 adet chalet mevcuttur. 20 tanesi standart – yanyana, 22 tanesi – tekil ve 1 tane suite chalet şeklindedir.

  Program talep edilirse farklı dalış otelleri ile de hazırlanabilir.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, Tawau Havalimanında karşılama, Tawau – Semporna Limanı gidiş dönüş kara transferleri (ortalama 70 – 75 dakika), Semporna Limanı – Sipadan Mabul Resort gidiş dönüş tekne transferleri (ortalama 45 dakika), 5 gece 4* Sipadan Mabul Resort Otelde çift kişilik standart chalet oda tipinde tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği), gidiş ve dönüş günleri hariç günde 3 kez tekne dalışını kapsayan dalış paketi (Günde bir kez Mabul Adası, Kapalai ve yakın ada olarak),limitsiz sıcak içecekler (alkol, meyve suyu ve karbonatlı meşrubatlar hariç), plajdan limitsiz dalış ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler, scuba dalışı ve dalış ekipmanları, rehberlik ve muhtemel ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.