info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Singapur & Sentosa Turu

  Fiyat: 1300$'den başlayan fiyatlarla...

  Singapur & Sentosa / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1300 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Singapur & Sentosa seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Singapur Havayolları ve Türk Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Singapur / Sentosa – 3 gece

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Singapur’a varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Sentosa Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Singapur’un popüler adası Sentosa, 2 km’lik korunaklı uzun plajı, Fort Siloso Askeri Müzesi, golf sahaları, otelleri ve ünlü Universal Studio temalı Resort World Sentosa ile deniz, güneş, kum ve eğlenceyi birlikte bulabileceğiniz unutulmaz bir seyahat sunmaktadır.

  Singapur – 2 gece

  Sentosa konaklamanız sonrası Singapur şehir içi Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız. Alışveriş cenneti olarak bilinen Singapur’da dilerseniz şehri kendiniz keşfedebilirsiniz dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Singapur Şehir Turu ve Gece Safarisi bu aktiviteler arasında sayılabilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Sentosa Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda Shangri La Rasa Sentosa Resort – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Singapur Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Hotel Royal @ Queens – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.