info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Paris & Disneyland Turu

  Fiyat: 500€'den başlayan fiyatlarla...

  Paris & Disneyland / 4 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 500 €’dan Başlayan Fiyatlarla...

  Program müsaitlikleri ve seyahat detayları için lütfen ofisimize başvurunuz.

  Program

  Paris – 2 gece

  1.Gün: İstanbul – Paris

  İstanbul Atatürk / Sabiha Gökçen Havalimanları Dış Hatlar Gidiş Terminalinde bagaj ve check-in işlemlerinin ardından belirtilecek havayolları tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Paris’e varış. Karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panoramik Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında; Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme Paris Otelimizde.

  2.Gün: Paris

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu. Sabah 09.00’da şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz ve turumuza tekne ile Seine Nehri gezisi yaparak devam ediyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine nehrinin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne turu sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre-Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, New-York'taki Özgürlük Heykelinin sembolik örneği vb. sayılabilir. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde hala Bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur' ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacaktır. Tur bitimi otele dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Gece Turu  ve Lido Show. Akşam saat 22.00 de otelden hareketle başlayan bu gece turunda, Paris'in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini göreceğiz; Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı ve son olarak, dünyanın en şık caddesi Champs Elysees... Gecemizi, dünyanın en ünlü kabarelerinden biri olan Lido'nun muhteşem showunu, şampanya eşliğinde seyrederek bitiriyoruz. Geceleme Paris Otelimizde. 

  Disneyland - 2 gece 

  3.Gün: Paris - Disneyland

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Disneyland Otele transfer oluyoruz. Main Street ve 19. yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni Frontierland'da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız ... Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları'nı izleyeceğiz. Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak eğlenecek ya da uzay gemisine binerek aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği...Tur bitimi otele dönüş. Geceleme Disneyland Otelimizde. 

  4.Gün: Disneyland

  Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında tüm gün eğlenme imkanı. Geceleme Disneyland Otelinizde.

  5.Gün: Paris – İstanbul

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, rehberimizin havalimanı transferi için belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Paris Havalimanı’na transfer ve belirtilecek havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bir yolculuğun sonunda İstanbul’a varış ve turumuzun sonu…


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Belirtilecek Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Paris gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri, Havalimanı vergileri, Paris’te ve Disneyland'da 3* ve 4* otellerde 4 gece konaklama, sabah kahvaltıları, özel araçlarla havalimanı – otel – havalimanı transferleri, panoramik Paris şehir turu, Türkçe rehberlik hizmeti.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış fonu, vize işlem ve ücreti, ekstra turlar, seyahat sigortası (toplam tutara eklenecektir), kişisel harcamalar, öğle ile akşam yemekleri ve içecekler.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/195Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüsaatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolşirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek tarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir. 

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ageçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gereklgördüğü durumlarda, tugüzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.