info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Mauritius Turu

  Fiyat: 1450€'den başlayan fiyatlarla...

  Mauritius / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450 € ’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Mauritius seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Türk Havayolları ve Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Mauritius – 5 gece

  Emirates Havayolları ile İstanbul’dan hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, Dubai üzerinden, ertesi gün Mauritius Adasına varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tatilinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Rüya adası Mauritius’ta seçimde zorlanacağınız çeşitlilikte aktivite sizleri bekliyor. Dilerseniz adanın kendi içinde farklı özelliklere sahip bölgelerini gezebilirsiniz. Grand Bay, Ile aux Cerfs, Flacq Market, Mahébourg, Chamarel, Casela, Troux Aux Cerfs, Curepipe, Port Louis bunlar arasında sayılabilir. Dilerseniz düzenlenen ekstra turlara katılabilirsiniz. Doğa’nın Vahşi Renkleri Turu, Egzotik Dokunuşlar Turu, Geçmiş ve Günümüz Turu gibi. Bölge hakkındaki tecrübemizle misafirlerimize en uygun seçimleri öneriyoruz.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Mauritius Otelinde 5 gece konaklama (Program fiyatımızda Merville Beach Hotel – standart oda, yarım pansiyon konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.