info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Maldivler & Dubai Turu

  Fiyat: 1900$'den başlayan fiyatlarla...

  Maldivler & Dubai / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1900 $‘dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Maldivler & Dubai seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, programımızda Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Maldivler – 5 gece

  Emirates Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Maldivler’e varacaksınız. Küçük bir Havalimanı olan Male Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası deniz uçağı veya sürat motoru ile adaya transferiniz gerçekleşecek. Unutulmaz anılarla döneceğiniz tropikal bir ada tatiline kendinizi bırakabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Male Havalimanına transfer olacaksınız.

  Maldivler seyahatiniz süresince adaların benzersiz deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanmakla birlikte dilerseniz otel tarafından düzenlenen ekstra turlara da katılabilirsiniz. Yerel halkın yaşantısını gözlemleyip alışveriş yapabileceğiniz Yerel Ada Ziyareti Turu, özel tekne ile açılarak düzenlenen Yunus İzleme Turu, Gün Batımı Romantik Tekne Turu, bölgenin zengin su altı yaşamına özgü balıkları tutma heyecanını yaşayabileceğiniz Gece Balık Avı Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir.

  Dubai – 2 gece

  Dubai Havalimanına varış ve vize kontrolü, havalimanında karşılanma ve otelinize transfer. İki gün boyunca kendinizi Dubai’nin sıcak rüzgarına bırakabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen; akşam yemekli Dubai İkonları ve Alışveriş Turu, Akşam yemekli Çöl Safari Turu, Dubai panoramik şehir turu, Dhow Cruise Tekne gezisi, Öğle yemekli Yedi Emirliğin başkenti Abu Dhabi Turu, Abu Dhabi’de bulunan dünyanın en büyük Ferrari kompleksi Ferrari World Turu, Atlantis Hotel Öğle Yemeği Turuna katılabilirler. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Dubai Havalimanına transfer olacaksınız.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Emirates Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, ara uçuşlar, tercih edilecek Maldivler Otelinde 5 gece konaklama (Program fiyatımızda Sun Island – superior beach bungalow, yarım pansiyon konaklama baz alınmıştır), Maldivler havalimanı – otel – havalimanı transferleri, tercih edilecek Dubai Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Four Points by Sheraton Downtown Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), Dubai havalimanı – otel – havalimanı transferleri, Dubai vize ücreti ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, bahşişler.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.