info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Kuzey Madagaskar Turu

  Fiyat: 3300€'den başlayan fiyatlarla...

  Madagaskar / 7 Gece

  İki Kişilik Odada Kişi Başı 3300 €'dan başlayan fiyatlarla

  Salı, Perşembe ve Cumartesi hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Madagaskar seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Antananarivo – 1 gece

  Türkiye’den gece uçuşu ile hareketinizi takiben öğle saatleri Madagaskar’ın başkenti Antananarivo’ya varacaksınız. Havalimanında karşılanma sonrası otelinize transfer (Maison Gallieni Antananarivo vb.)

  Diego Suarez – 1 gece

  Lokal Havayolları ile 1,5 saatlik Diego Suarez uçuşu sonrası havalimanında karşılanma ve bölgeyi keşif zamanı (piknik öğle yemeği dahildir). Yüzme ve plajlarda yürüyüş sonrası Joffre Ville’e dönüş. Geceleme lodge tipi otelde (Nature Lodge vb.)

  Tsingy of Ankarana – 1 gece

  Kahvaltı sonrası rehber eşliğinde Amber Mountain National Park gezisi (piknik öğle yemeği dahil olarak). Madagaskar’ın ilk doğal parkı olan Amber Mountain National Park’ta bir çok endemik bitki türü, şelaleler ve göller mevcuttur. Ayrıca 7 farklı lemur cinsi ile rengarenk kuşlar, değişik sürüngen cinsleri ve bukalemunlar parkta misafirlerini beklemektedir. Tur sonrası Ankarana’nın doğu kapısı olan Mahamasina’ya hareket. Geceleme ve akşam yemeği Ankarana otelde (Iharana Bush Camp vb.)

  Constance Tsarabanjina – 3 gece

  Erken kahvaltı sonrası, araç ile güneye doğru hareket ve Ambilobe ile Ambanja bölgeleleri üzerinden Ankify limanı varış. 45 dakikalık bir sürat motoru transferi ile Nosy Be’ye varış. Sonrasında akşam saatleri Tsarabanjina Otele tekne ile ulaşım. Geceleme, öğle akşam yemeği Constance Tsarabanjina Otelde. Tek ada tek otel konsepti ile hizmet veren otel, mahremiyetin yüksek olduğu, oldukça sessiz ve güzel bir adadır. İsteyen misafirlerimiz adada gezebileceği gibi, isteyenler el değmemiş muhteşem denizin tadını çıkarabilirler.

  Antananarivo – 1 gece

  Otelde kahvaltı sonrası, ortalama 1,5 saat süren bir tekne transferi ile Nosy Be’ye varış. Sonrasında lokal havayolları ile Nosy Be – Antananarivo uçuşu (ortalama 1 saat 15 dk. sürmektedir). Havalimanı karşılama sonrası Antananarivo Otele transfer. Geceleme Antananarivo Otelde. (Maison Gallieni Antananarivo vb.)

  Seyahatinizin bitiminde Antananarivo havalimanına transfer ve muhteşem bir gezi sonrası İstanbul’a dönüş..

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Türk Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, ara uçuşlar, 2 gece Antananarivo Otelde kahvaltı dahil konaklama, 1 gece Diego Suarez Otelde kahvaltı dahil konaklama, 1 gece Ankarana otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, 3 gece Constance Tsarabanjina Otelde south beach villa odada herşey dahil konaklama, seyahat süresince (Nosy Be ve Tsarabanjina hariç) lokal İngilizce konuşan rehber ve özel araç, Ankify - Nosy Be tekne transferi, doğal park girişleri, Nosy Be – Tsarabanjina otel arası sürat teknesi transferleri, diğer tüm transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, bahşişler ve vize ücreti.

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcuarasındaaracıkonumundaolup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesindesaatlerdeğişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyitedilmesigerekmektedir.Havayolu şirketleritarafındanyapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri veolabilecek tarlardanacentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışıseyahatlerinde dönüş tarihinden itibarenenaz6 ay geçerlipasaportolmasımecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlardabelirtilengezilerbazı nedenlerden dolayıbelirtilen gün/ nlerdışındabaşka bir nyapılabilir.Yerelotoritelertarandangezilmesine, gidilmesine herhangibir sebepleizin verilmeyengezi yada turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.