info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Kuala Lumpur & Tioman Adası Turu

  Fiyat: 1630$'den başlayan fiyatlarla...

  Kuala Lumpur & Tioman Adası / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1630 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kuala Lumpur – 1 gece

  1.Gün İstanbul – Kuala Lumpur

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Kuala Lumpur’a varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Otelinize transfer edileceksiniz. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (The Royale Chulan vb).

  Tioman Adası – 4 gece

  2.Gün Kuala Lumpur – Tioman Adası

  Otelinizde kahvaltı sonrası Havalimanına transfer. 45 dakikalık Berjaya Air uçuşu ile Tioman Adası varış. Havalimanında karşılanma sonrası Otelinize transfer edileceksiniz. Adanın doğal güzelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Geceleme Tioman Adası Otelimizde (Berjaya Tioman Beach Resort vb).

  3.Gün Tioman Adası

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Tioman Adası Otelimizde (Berjaya Tioman Beach Resort vb).

  4.Gün Tioman Adası

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Tioman Adası Otelimizde (Berjaya Tioman Beach Resort vb).

  5.Gün Tioman Adası

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Tioman Adası Otelimizde (Berjaya Tioman Beach Resort vb).

  Kuala Lumpur – 2 gece

  6.Gün Tioman Adası – Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası Kuala Lumpur uçuşu için Havalimanına transfer edileceksiniz. Kuala Lumpur Havalimanına varışı takiben karşılanma ve Otelinize transfer. Şehri keşfetmeniz için serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (The Royale Chulan vb).

  7.Gün Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası yarım günlük Batu Mağaraları ve Çevresi Turu. 272 merdivenle ulaşılan bölgenin en eski ve etkileyici tapınağını gezdikten sonra bölgede yer alan bir kalay fabrikasını ve batik mağazasını ziyaret edeceksiniz. Tur bitimi Otelinize transfer. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (The Royale Chulan vb).

  8.Gün Kuala Lumpur – İstanbul

  Kahvaltı sonrası uçuş programınıza göre otelden çıkış ve Havalimanına transfer. Seçilecek Havayolu ile İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu…

  Program talep edilirse farklı oteller ile de hazırlanabilir.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, 3 gece Kuala Lumpur 5* The Royale Chulan vb Otelde çift kişilik deluxe oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 4 gece Tioman Adası 5* Berjaya Tioman Beach Resort vb Otelde çift kişilik deluxe chalet oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, programda belirtilen havalimanı transferleri, Kuala Lumpur Batu Mağaraları ve Çevresi Turu ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler, rehberlik ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.