info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Kuala Lumpur & Kota Kinabalu Turu

  Fiyat: 2200$'den başlayan fiyatlarla...

  Kuala Lumpur & Kota Kinabalu & Gaya Adası / 9 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 2200 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kuala Lumpur – 3 gece

  1.Gün İstanbul – Kuala Lumpur

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Kuala Lumpur’a varacaksınız. Varışınızı takiben 1990 yılında Kuala Lumpur’un 25 km güneyinde inşa edilen, Malezya’nın idari merkezi, Putraja Turu. Tur bitimi Otelinize transfer. Dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  2.Gün Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası yarım gün Kuala Lumpur şehir turu. Petronas İkiz Kuleler, Chinatown, Masjid Jamek, Kralın eski sarayı, Thean Hou Tapınağı, Ulusal Anıt, Ulusal Cami, Tren İstasyonu ve Bağımsızlık Meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  3.Gün Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün Malacca Turu. UNESCO Dünya Mirasına dahil olan Malacca, Kuala Lumpur’dan 160 km uzaklıktadır. Bukit China, Porta de Santiago, St Paul Kilisesi, Stadhuys binası, Cheng Hoon Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Jonker Caddesinde yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Tur bitimi Kuala Lumpur Otelinize transfer. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  Kota Kinabalu – 2 gece

  4.Gün Kuala Lumpur – Kota Kinabalu

  Otelinizde kahvaltı sonrası Havalimanına transfer ve Kota Kinabalu uçuşu. Kota Kinabalu Havalimanına varışı takiben karşılanma ve Otelinize transfer. Öğleden sonra ünlü proboscis maymunlarını görmek üzere Klias Nehri Safari Turu için otelden hareket. Lokal bir restoranda akşam yemeği sonrası Otelinize varış. Geceleme Kota Kinabalu Otelimizde (Le Meridien Hotel vb).

  5.Gün Kota Kinabalu

  Otelinizde kahvaltı sonrası, Güney Doğu Asya’nın en yüksek dağı olan Kinabalu Dağında orman yürüyüşü ve Poring Sıcak Kaynak Suyu gezisi ile canopy walkway. Öğle yemeği programınıza dahildir. Tur bitimi Otelinize transfer. Geceleme Kota Kinabalu Otelimizde (Le Meridien Hotel vb).

  Gaya Adası – 4 gece

  6.Gün Kota Kinabalu – Gaya Adası

  Otelinizde kahvaltı sonrası, tekne ile Gaya Adasına transfer edileceksiniz. Tunku Abdul Rahman Doğal Parkının en güzel adalarından biri olan Gaya Adasına varışı takiben serbest zaman. Geceleme Gaya Adası Otelimizde (Gaya Island Resort Hotel).

  7.Gün Gaya Adası

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Gaya Adası Otelimizde (Gaya Island Resort Hotel).

  8.Gün Gaya Adası

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Gaya Adası Otelimizde (Gaya Island Resort Hotel).

  9.Gün Gaya Adası

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Gaya Adası Otelimizde (Gaya Island Resort Hotel).

  10.Gün Gaya Adası – Kota Kinabalu – İstanbul

  Otelinizde kahvaltı sonrası Kota Kinabalu Havalimanı transfer. Uçuş programınıza göre aktarma uçuşlarınız ile İstanbul’a hareket.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, 3 gece 4* Kuala Lumpur Novotel KLLC Otelde vb. çift kişilik superior oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 2 gece 5* Kota Kinabalu Le Meridien Otelde vb. çift kişilik classic city view oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 4 gece 5* Gaya Island Resort Otelde vb. çift kişilik canopy villa oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, programda belirtilen turlar, transferler ve yemekler, İngilizce konuşan yerel rehberlik ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.