info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Koh Samui & Singapur Turu

  Fiyat: 1600$'den başlayan fiyatlarla...

  Koh Samui & Singapur / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1600 $'dan başlayan fiyatlarla...

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Koh Samui & Singapur seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Koh Samui – 5 gece

  Singapur Havayolları ile İstanbul’dan hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Singapur üzerinden Koh Samui’ye varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Unutulmaz bir Uzakdoğu deneyimi yaşayacağınız seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Bozulmamış doğası ve plajları ile misafirlerini karşılayan Samui Adasında dilerseniz adanın eşsiz deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz adayı gezip, önemli turistik noktaları ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen Ada Turu, Jeeplerle Macera Turu, Dalış gibi turlara katılabilirsiniz.

  Plajda yer alan butik villa tipi otellerde adanın tadını çıkarmak ise yapabileceğiniz en sakin aktivite olacaktır.

  Singapur – 2 gece

  Samui Adası konaklamanız sonrası Singapur’a hareket ediyorsunuz. Singapur Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Alışveriş cenneti olarak bilinen Singapur’da dilerseniz şehri kendiniz keşfedebilirsiniz dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Singapur Şehir Turu, Sentosa Adası Turu ve Gece Safarisi bu aktiviteler arasında sayılabilir.

   

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Singapur Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, ara uçuşlar, tercih edilecek Koh Samui Otelinde 5 gece konaklama (Program fiyatımızda Amari Palm Reef – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Singapur Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Hotel Royal @ Queens – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.

   

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcular arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi yada turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.