info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Koh Samui & Bangkok Turu

  Fiyat: 1450$'den başlayan fiyatlarla...

  Koh Samui & Bangkok / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450 $'dan başlayan fiyatlarla...

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Koh Samui & Bangkok seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Singapur Havayolları ve Türk Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Koh Samui – 4 gece

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Koh Samui’ye varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Unutulmaz bir Uzakdoğu deneyimi yaşayacağınız seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Bozulmamış doğası ve plajları ile misafirlerini karşılayan Samui Adasında dilerseniz adanın eşsiz deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz adayı gezip, önemli turistik noktaları ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen Ada Turu, Jeeplerle Macera Turu, Dalış gibi turlara katılabilirsiniz.Plajda yer alan butik villa tipi otellerde adanın tadını çıkarmak ise yapabileceğiniz en sakin aktivite olacaktır.

  Bangkok – 3 gece

  Koh Samui konaklamanız sonrası Bangkok’a yolculuğunuz başlıyor. Bangkok Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Alışveriş, eğlence, kültür… Bangkok konaklamanız süresince yaşayabileceğiniz bu deneyimlerin yanı sıra dilerseniz düzenlenen turlara da katılabilirsiniz. Şehir ve Tapınak Turu, Kraliyet Sarayı Turu, Kanal Gezisi, Yüzen Çarşı ve Rose Garden Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir..

   

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, ara uçuşlar, tercih edilecek Koh Samui Otelinde 4 gece konaklama (Program fiyatımızda Amari Palm Reef – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Bangkok Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda Grand Mercure Fortune Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.

   

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi yada turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.