info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Dubai Turu

  Fiyat: 550$'den başlayan fiyatlarla...
  Dubai / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 550 $’dan Başlayan Fiyatlarla
  Her gün hareket

  Program

  Dubai – 3 gece

  Seçilecek havayolu ile İstanbul'dan hareketinizi takiben Dubai'ye varış. Havalimanında karşılanma ve otele transferiniz gerçekleşecek. Turunuz bitimi otel - havalimanı transferi ve İstanbul'a dönüş.

  Ünlü Burj Al Arab Oteli, Jumeirah plajı, Dubai creek, Altın ve Baharat Çarşıları, Burj Khalifa, Dubai Mall, palmiye adası, çöl safari, Abu Dhabi, tekne turu ve çok daha fazlası sizi Dubai'de bekliyor...

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, 3* otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama, havalimanı – otel – havalimanı transferleri, havalimanı vergileri ve seyahat sağlık sigortası.

   

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, vize işlem ve ücreti.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.