info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Doğal Parklardan Plaja Muhteşem Kenya Turu

  Fiyat: 2880€'den başlayan fiyatlarla...
  Nairobi, Nakuru, Masai Mara, Mombasa / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 2880 €’dan Başlayan Fiyatlarla
  Her Gün Hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Doğal Parklardan Plaja Kenya seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları, Qatar ve Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Nairobi – 1 gece
  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Nairobi’ye varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Sarova Stanley Hotel’e transferiniz gerçekleşecek.

  Nakuru Gölü Doğal Parkı – 1 gece
  Otelinizde kahvaltı sonrası yüzlerce hatta binlerce flamingonun bir araya gelerek pembeye boyadığı Nakuru Gölü Doğal Parkına hareket ediyorsunuz. Öğleden sonra yapacağınız safaride; koruma altına alınmış beyaz ve siyah gergedanlar, leopar, aslan, su aygırı, nadir görülen Rothschild zürafası ve 450 farklı türde kuş sizi bekliyor olacak. Bu bölgede tam pansiyon konaklama yapacağınız otel olan Sarova Lion Hill Lodge, flamingoların pembeye boyadığı muhteşem Nakuru Gölü manzarası ile bütün misafirleri etkilemeyi başarmıştır.

  Masai Mara – 2 gece
  Otelinizde kahvaltı sonrası Kenya’nın en ünlü vahşi yaşam rezervi olan Masai Mara ile seyahatiniz devam ediyor. Kenya’da en çok ziyaret edilen bölge olan Mara; Büyük Beşlileri ve her yıl dünyanın en büyük doğa olayı olarak kabul edilen gunuların (Afrika Antiloplarının) ve zebraların Serengeti’den Mara’ya Büyük Göçü ile tüm dünyanın ilgisini çeken en önemli vahşi yaşam alanlarından biridir. Kenya’nın en fazla aslan ve fil nüfusunu barındıran doğal parkta yapacağınız yarım günlük ve tam günlük safarilerde leopar, çita, benekli sırtlan, su aygırı ve Nil timsahları da meraklı bakışları ile sizi selamlayacaktır. Bu bölgede tam pansiyon konaklama yapacağınız tesis olan Sarova Mara Game Camp, doğal yaşamın ortasında lüks çadır tipi odalarda unutulmaz bir konaklama imkanı sunar.

  Mombasa – 3 gece
  Otelinizde kahvaltı sonrası Mara’da unutulmaz bir safari sürüşü daha sizinle olacak. Mara konaklamanız sonrası Havalimanına transfer edileceksiniz. 2,5 saatlik bir uçuş sonrası egzotik plajları ile dünyaca ünlü Mombasa’ya hoşgeldiniz. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Sarova White Sands Beach Resort & Spa Hotel’e transferiniz gerçekleşecek. Her şey dahil konaklama yapacağınız otelinizde birbirinden farklı aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Doğu Afrika’nın en uzun ve en iyi plajlarından birine sahip olan Otelde toplam 340 oda, tropik bahçeler ve 4 adet açık yüzme havuzu mevcuttur.

  Seyahatinizin bitiminde Havalimanına transfer edileceksiniz.
  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Nairobi Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda Sarova Stanley Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Nakuru Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda Sarova Lion Hill Lodge – standart oda, tam pansiyon konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Masai Mara Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Sarova Mara Game Camp – standart oda, tam pansiyon konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Mombasa Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda Sarova White Sands Beach Resort & Spa – standart oda, her şey dahil konaklama baz alınmıştır), safari minibüsü minivan ile tüm transferler, profesyonel şoför rehber hizmeti, belirtilen iç hat uçuşları, park ücretleri ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, ekstra turlar, Kenya vize işlem ve ücreti.

  Not:
  Tur transferleri isteğe göre, fiyat farkı bildirilerek, 4 x 4 land cruiser ile de organize edilebilmektedir.
  Grup olarak organize etmek istediğiniz safari programlarınızın özel fiyatları için lütfen ofisimize danışınız.

  Genel Şartlar:
  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.