info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Daha Fazla Nepal Turu

  Fiyat: 2300$'den başlayan fiyatlarla...

  Katmandu & Pokhara & Rupakot & Lumbini & Chitwan & Nagarkot / 10 Gece

  İki Kişilik Odada Kişi Başı 2300$’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Nepal seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Qatar Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Katmandu – 2 gece

  Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Katmandu’ya varacaksınız.

  Havalimanında karşılanmanız sonrası Katmandu Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Katmandu’nun gizemli dünyasını keşfe çıkabilirsiniz… Budistlerin kutsal merkezi Bouddhanath, Patan Durbar Meydanı, Syambhunath Maymun Tapınağı Katmandu turunuzda göreceğiniz yerler arasındadır. Katmandu Otelde geceleme.

  Pokhara – 2 gece

  Katmandu’dan 25 dakikalık lokal uçuş mesafesinde olan Pokhara; doğal güzellikleri ile, gölleri ile ve tabii ki muhteşem Himalaya manzaraları ile dinlendirici büyülü bir atmosfer sunacak. Phewa Gölü kıyısında yürüyüş, Sarangkot tepesi turu, yerel pazarda alışveriş, Bindhyabasini Tapınağı, Gupteshower Mağarası, Phewa Gölünde tekne turu, World Peace Pagoda Tapınağı Pokhara konaklamanız süresince görebileceğiniz ve yapabileceğiniz aktivitelerdir. Pokhara Otelde geceleme.

  Rupakot – 1 gece

  Kahvaltı sonrası Pokhara’dan 22 km mesafede olan, Rupakot köyünün tepesindeki otele ulaşım. Muhteşem doğa manzaraları, gün batımı - gün doğumu, rengarenk çiçekler, ağaçlar ve bir çok hayvan türü bu unutulmaz konaklamanıza eşlik edecek. Rupakot Resort Otelde geceleme.

  Lumbini – 1 gece

  Sabah erken saatte otelinizden enfes gün doğumu manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvaltı sonrası 7 saatlik araç transferi ile Lumbini’ye hareket. Budizmin kurucusu olan Buda’nın doğum yeri olan Lumbini’de öğleden sonra Mayadevi Tapınağı, Müze, Peace Pagoda, farklı ülkeler tarafından yeni yaptırılan Budist Tapınakları (Tibet, Çin, Japon, Kore vb gibi) ve Manastırlar (Çin, Kore, Thai, Ashoka Pillar ve Myanmar) görülecek yerler arasındadır. Lumbini Otelde geceleme.

  Chitwan – 2 gece

  Kahvaltı sonrası 3 saatlik araç transferi ile Chitwan’a ulaşım. Öğle yemeği sonrası aktiviteler için otelden hareket. Bir çok hayvanı görebileceğiniz 2 saatlik fil safari ve ormanı iyi bilen doğa bilimciler tarafından slide show Nepal’i daha iyi tanımanızı sağlayacak. Bölgeyi keşfiniz ertesi gün de devam ediyor. Doğa yürüyüşü, kuş izleme, fil banyoları, jeep safari, nehir gezintisi ve gece kültürel show hepsi sizin için.. Chitwan Otelde geceleme.

  Nagarkot – 1 gece

  Kahvaltı sonrası lokal uçuş ile Katmandu’ya ulaşım. Devamında araç ile 1,5 saatlik araç transferi ile Nagarkot’a varış. Muhteşem Himalayalar manzarası eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Nagarkot Otelde geceleme.

  Katmandu – 1 gece

  Sabah erken saatte gün doğumunu ve dağların eşsiz sıralanışını otelinizden izleyebilirsiniz. Kahvaltı sonrası araç ile Katmandu’ya transfer. Yol üzerinde Bhaktapur Durbar Meydanını ziyaret. Katmandu Otelde geceleme. Konaklamanızın bitiminde Havalimanına transfer edileceksiniz.

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Katmandu Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda 5* Gokarna Forest Resort - standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Pokhara Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda 4* deluxe Temple Tree Resort – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), Rupakot Resort otelde 1 gece tam pansiyon konaklama, tercih edilecek Lumbini Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda 3* Buddha Maya Garden – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Chitwan Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Tigerland Safari Resort – standart oda, tam pansiyon konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Nagarkot Otelinde 1 gece konaklama (Program fiyatımızda 4* Hotel Club Himalaya – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), havalimanı transferleri, Katmandu’da 1 tam gün şehir turu, Katmandu – Pokhara ve Chitwan – Katmandu lokal uçak biletleri, Pokhara – Lumbini – Chitwan arası özel araçlar ile transferler, Rupakot Resort Otele transfer, Pokhara’da 1 tam gün tur - Sarangkot günbatımı manzarası ile, Nagarkot transferi, Chitwan’da aktivite paketi, lokal rehberlik, vergiler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, geziler esnasında gerekli giriş ücretleri, bahşişler ve Nepal vize işlem ve ücreti.

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcuarasındaaracıkonumundaolup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesindesaatlerdeğişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyitedilmesigerekmektedir.Havayolu şirketleritarafındanyapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri veolabilecek tarlardanacentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışıseyahatlerinde dönüş tarihinden itibarenenaz6 ay geçerlipasaportolmasımecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlardabelirtilengezilerbazı nedenlerden dolayıbelirtilen gün/ nlerdışındabaşka bir nyapılabilir.Yerelotoritelertarandangezilmesine, gidilmesine herhangibir sebepleizin verilmeyengezi yada turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.