info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Borneo Turu

  Fiyat: 1650$'den başlayan fiyatlarla...

  Kota Kinabalu & Kuching / 6 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1650 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kota Kinabalu – 3 gece

  1.Gün İstanbul – Kota Kinabalu

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, aktarma ile Kota Kinabalu’ya varacaksınız. Varışı takiben karşılanma ve Otelinize transfer. Yarım gün Kota Kinabalu şehir turu. Sabah bölgesinin etnik çeşitliliğini yakından görebileceğiniz Heritage Village ve müze gezisi. Devamında Signal Tepesinden şehre panoramik bir akış. Akabininde Şehir Camisi, Tun Mustapha Kulesi ve Tg. Aru Plajı görülecektir. Tur bitimi Otele varış ve dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Kota Kinabalu Otelimizde (Ming Garden Hotel vb).

  2.Gün Kota Kinabalu

  08.00’de Otelinizde kahvaltı sonrası, 09.00 civarı tam günlük Tunku Abdul Rahman Marine gezisi için Otelden hareket. Tekne gezisi ile başlayan turunuzda kristal mavi sularda yüzmenin ve şnorkelin tadını çıkarabilirsiniz. Öğle yemeği programınıza dahildir. Öğleden sonra Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme Kota Kinabalu Otelimizde (Ming Garden Hotel vb).

  3.Gün Kota Kinabalu

  08.00’de Otelinizde kahvaltı sonrası, 09.00 civarı tam günlük Kinabalu Parkı & Poring Kaplıca gezisi için Otelden hareket. Kinabalu Dağı ile Poring Kaplıcaları bölgesine varış. Kuş sesleri eşliğinde maceralı canopy yürüyüşü, yarasa mağarası veya şelale gezisi veya sıcak sülfür banyosu seçebileceğiniz aktiviteler arasındadır. Lokal restoranda öğle yemeği sonrası flora ve fauna olarak en geniş koleksiyona sahip Kinabalu Parkı gezisi. Rehberli yürüyüş turuna katılarak, Dağ Bahçesini ziyaret edebilirsiniz. Öğleden sonra tur bitimi Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme Kota Kinabalu Otelimizde (Ming Garden Hotel vb).

  Kuching – 3 gece

  4.Gün Kota Kinabalu – Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası Kuching uçuşunuz için Havalimanına transfer. Kuching varışınıza istinaden karşılanma ve devamında Kuching Şehir Turu. Sarawak bölgesinin tarihi başkentini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Chinatown, Kedi Heykeli (Kuching’in Malay dilinde kelime anlamı Kedi’dir). Renkli Tua Pek Kong Çin Tapınağı ve ünlük Sarawak Müzesi görülecek yerler arasındadır. Eski Kuching’in tekstil ve baharat dükkanları ile dizili dar sokaklarında yürüyüş sonrası Kuching kordon bölgesi gezisi. Tur bitimi Otelinize dönüş. Geceleme Kuching Otelimizde (Grand Margherita Hotel vb).

  5.Gün Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün Bako Doğal Parkı Turu. Kuching’ten araçla ve devamında tekne ile toplamda ortalama 1,5 saatte ulaşılan Bako, 7 farklı yağmur ormanı ekosistemine ev sahipliği yapmaktadır. Proboscis maymunları, uzun kuyruklu Makak maymunları, yaban domuzları, uçan sincaplar ve bir çok farklı kuş türü Bako’da sizi bekliyor. Paket öğle yemeğiniz programınıza dahildir. Öğleden sonra tur bitimi Otelinize dönüş. Geceleme Kuching Otelimizde (Grand Margherita Hotel vb).

  6.Gün Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Kuching Otelimizde (Grand Margherita Hotel vb).

  7.Gün Kuching – İstanbul

  Kahvaltı sonrası uçuş programınıza göre otelden çıkış ve aktarma uçuşlarınız ile İstanbul’a hareket.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.

  Programa istenirse Kuala Lumpur konaklama da eklenebilmektedir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, 3 gece Kota Kinabalu Ming Garden Otelde vb. çift kişilik superior oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 3 gece Kuching Grand Margherita Otelde vb. çift kişilik superior oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, programda belirtilen turlar, turlarda giriş ücretleri, transferler ve yemekler, İngilizce konuşan yerel rehberlik ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.