info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Beyrut Turu

  Fiyat: 450$'den başlayan fiyatlarla...
  Beyrut / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 450 $’dan Başlayan Fiyatlarla
  Her Gün Hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Beyrut seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; bölgeye uçuşu olan Türk Havayolları, Pegasus, Middle East Havayolları ve Borajet kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Beyrut – 3 gece
  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, ortalama 2 saatlik bir uçak yolculuğu sonrası Beyrut’a varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Dolu dolu bir Beyrut programı sizi bekliyor. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Dilerseniz otelinizin olanaklarından yararlanarak seyahatinizi geçirebilirsiniz. Ancak tabii ki buraya da kadar gelmişken bölgeye ait ünlü günübirlik turları da yapmadan dönmek olmaz. Antik şehir Baalbek ve şarap mahzenleri ile Bekaa Vadisi, Jeita Grotto Mağarası ile Harissa Tepesi, Byblos, Güvercin Kayalıkları mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, 4 yıldızlı Beyrut Otelinde 3 gece kahvaltı dahil konaklama, lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.