info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Bali Turu

  Fiyat: 1400$'den başlayan fiyatlarla...

  Bali / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1400 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Bali seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, Singapur Havayolları, Türk Havayolları ve Qatar Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Bali – 5 gece

  Seçilecek Havayolları ile İstanbul’dan hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Bali Adasına varacaksınız. Bali Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Tropikal bu cennette rüya gibi bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Doğal güzellikleri, kültürü ve hareketli yaşamı ile birçok farklı aktivite sunan Bali adasında dilerseniz otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Kintamani Turu, Uluwatu & Keçak Dansı & Deniz Ürünleri Akşam Yemeği Turu, Tanah Lot Turu, Bali Safari & Marine Park Turu, Batur Dağı Bisiklet Turu, Lombok & Gili Trawangan Adası Turu, Borobudur & Prambanan Tapınak Turu, Rafting, Fil Safari ve Katamaran ile Nusa Lembongan Adası Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir. Dolu dolu bir Bali seyahati sizi bekliyor…


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Bali Otelinde 5 gece konaklama (Program fiyatımızda Ayodya Resort Hotel – standart bahçe manzaralı oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası. 

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, Endonezya vize işlem ve ücreti, Endonezya havalimanı vergisi, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.