info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Tekne 1

  Fiyat: 0TL'den başlayan fiyatlarla...

  Kapasite: 25 Kişi

  İstanbul Boğazı’nın en lüks teknelerinden, Trawler tipi bir motoryat olan teknemiz, sahip olduğu ayrıcalıkları ile kendi klasmanında önde gelen VIP teknelerden biridir. 45 metrekarelik alt kapalı salon ve 80 metrekarelik üst açık güverte olmak üzere maksimum 25 kişilik gruplarınız için uygundur. Ayrıca teknenin arka tarafında bulunan 25 metrekarelik havuzluk günün her saati gölge arayanlar için uygun bir ortam sağlar. Teknenin en arkasında yer alan 15 metrekarelik yüzme platformu ise yüzmek isteyen misafirlere plaj vazifesi görür. Kahvaltı turları, 2, 4 veya 8 saatlik gündüz turları, 4 saatlik gece turları, tam günlük Adalar turları seçebileceğiniz alternatifler arasındadır.

  Bir dalga boyu eni ve dört dalga boyu uzunluğu ile Boğaz’dan geçen gemilerin dalgalarından diğer tur teknelerine kıyasla daha az etkilenen tekne, konuklarına keyifli bir seyir sağlar. Ayrıca 2 dev susturucu yardımıyla motor sesi duyamayacağınız desibele indirilmiştir. Teknenin kapalı ve açık alanlarının hepsinden 360 derece manzara seyretme imkanı mevcuttur. 3 adet çift kişilik kamara bulunan teknede, Boğaz ve Adalar turlarında kamaralar kullanım dışıdır.

  Teknenin boyu; 22 metre & eni: 5,5 metredir. Kalkış yeri Arnavutköy’dür. Tüm teknelerimizde marinalarda ve vapur iskelelerinde olabilecek palamar ücretleri misafirlere aittir.

  Haftanın her günü ve günün her saati, istenen konsepte göre kiralanabilir.

  Teknenin kiralama prosedürleri ve fiyatları için lütfen ofisimiz ile irtibata geçiniz.