info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Seyşeller Turu

  Fiyat: 1400€'den başlayan fiyatlarla...

  Mahe Adası / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1400 €’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Seyşeller seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Türk Havayolları, Qatar Havayolları ve Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Mahe Adası – 5 gece

  Emirates Havayolları ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Mahe Adasına varacaksınız. Mahe Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Tropikal bu cennette rüya gibi bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Başkent Victoria’nın bulunduğu, Seyşeller’in en büyük adası olan Mahe Adasında dilerseniz araba kiralayıp ada gezintisi yapabilir, adanın eşsiz güzellikteki doğal parkını keşfe çıkabilirsiniz. Otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanmanın yanı sıra düzenlenen ekstra turlara da katılabilirsiniz. Mahe Adası Keşif Turu, Praslin & La Digue Adalar Turu ve Resif Safari Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir. Dolu dolu bir Seyşeller seyahati sizi bekliyor…


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Seyşeller Otelinde 5 gece konaklama (Program fiyatımızda Coral Strand Smart Choice Hotel – standart bahçe manzaralı oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcular arasındaracı konumundolup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidirUçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyiedilmesgerekmektedirHavayolu şirketlertarafındayapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek tarlardaacentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en a6 ay geçerlpasaporolması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlardatur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlardbelirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ nler dışında başka bir yapılabilirYerel otoriteler tarandagezilmesine, gidilmesine herhangbir sebeplizin verilmeyegezi yda turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.