info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Seyşeller Adalar Turu

  Fiyat: 1650€'den başlayan fiyatlarla...

  Mahe & Praslin Adaları / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1650 € ’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Seyşeller seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Türk Havayolları, Qatar Havayolları ve Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Praslin Adası – 3 gece

  Emirates Havayolları ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Mahe Havalimanına varacaksınız. Yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası organize edilecek iç hat uçuşu ile Praslin Adasına geçeceksiniz. Praslin Havalimanında karşılanma sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek.

  Seyşeller’in ikinci büyük adası olan Praslin Adasında dünyaca ünlü plajların tadını çıkarabileceğiniz gibi dilerseniz araba kiralayıp adayı keşfe çıkabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen ekstra turlara katılabilirsiniz. Cennetin Bahçesi olarak tanımlanan Vallee de Mai Turu, Anse Lazio Turu, Cousin & Curieuse & St Pierre Adaları Turu, La Digue Ada Turu, Coco & Sister Adaları Turu ve Aride Adası Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir.

  Mahe Adası – 4 gece

  Praslin Adasından lokal feribot ile Mahe Adasına transferiniz sonrası otelinize yerleşeceksiniz. Tropikal bu cennette rüya gibi bir tatil sizi bekliyor. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Başkent Victoria’nın bulunduğu, Seyşeller’in en büyük adası olan Mahe Adasında dilerseniz araba kiralayıp ada gezintisi yapabilir, adanın eşsiz güzellikteki doğal parkını keşfe çıkabilirsiniz. Otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanmanın yanı sıra düzenlenen ekstra turlara da katılabilirsiniz. Mahe Adası Keşif Turu, Praslin & La Digue Adalar Turu ve Resif Safari Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Praslin Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda Indian Ocean Lodge – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Mahe Otelinde 4 gece konaklama (Program fiyatımızda Coral Strand Smart Choice Hotel – standart bahçe manzaralı oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), Mahe – Praslin adalar arası transferler, lokal asistanlık, havalimanı transferleri ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.