info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Phuket & Phi Phi Adası Turu

  Fiyat: 1450$'den başlayan fiyatlarla...

  Phuket & Phi Phi / 7 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450 $’dan başlayan fiyatlarla.

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Phuket & Phi Phi Adası seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, bölgeye uçuşu olan Singapur Havayolları, Türk Havayolları, Qatar ve Emirates Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Phuket – 4 gece

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Phuket’e varacaksınız. Phuket Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Unutulmaz bir Uzakdoğu deneyimi yaşayacağınız seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Doğal güzellikleri, kültürü ve hareketli yaşamı ile birçok farklı aktivite sunan Phuket adasında dilerseniz otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Ada Turu, Phi Phi Adası Turu, Fantasea Show Turu, James Bond Adası Turu ve Simon Cabaret Show bu aktiviteler arasında sayılabilir.

  Phi Phi – 3 gece

  Phuket konaklamanız sonrası filmlere konu olan Phi Phi Adasına yolculuğunuz başlıyor. Adaya varışınızı takiben Otelinize transfer edileceksiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Phuket Havalimanına ulaşımınız sağlanacaktır.

  İki ana adadan oluşan Phi Phi adalarında adalardan birinde konaklama imkanı bulunup, diğer ada sahip olduğu plajı ile ünlüdür. Dalış için popüler bir bölgedir. Sakinlik ve dinginlik içinde Otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Phuket Otelinde 4 gece konaklama (Program fiyatımızda Graceland Resort – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Phi Phi Adası Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda Outrigger Phi Phi Island Resort Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), lokal asistanlık, havalimanı – ada – havalimanı gidiş dönüş ulaşım ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.