info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Nepal Keşif Turu

  Fiyat: 1550$'den başlayan fiyatlarla...

  Katmandu & Pokhara & Chitwan / 7 Gece

  İki Kişilik Odada Kişi Başı 1550$’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Nepal seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Qatar Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Katmandu – 1 gece

  Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Katmandu’ya varacaksınız.

  Havalimanında karşılanmanız sonrası Katmandu Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Katmandu’nun gizemli dünyasını keşfe çıkabilirsiniz…

  Pokhara – 3 gece

  Katmandu’dan araç transferi ile 6 saat mesafede olan Pokhara; doğal güzellikleri ile, gölleri ile ve tabii ki muhteşem Himalaya manzaraları ile dinlendirici büyülü bir atmosfer sunacak. Phewa Gölü kıyısında yürüyüş, Sarangkot tepesi turu, yerel pazarda alışveriş, Bindhyabasini Tapınağı, Gupteshower Mağarası, Phewa Gölünde tekne turu, World Peace Pagoda Tapınağı Pokhara konaklamanız süresince görebileceğiniz ve yapabileceğiniz aktivitelerdir. İsteyen misafirlerimiz lokal uçuşlar ile de Katmandu – Pokhara arasını geçebilirler.

  Chitwan – 2 gece

  Pokhara’dan ortalama 5 saatlik araç transferi mesafesinde olan Chitwan’da, transfer esnasında; nehirler, muhteşem manzaralar, köy evleri, tarım arazileri ve lokal yaşam stilleri size eşlik ediyor olacak. Doğa programları ile buradaki konaklamanız daha da renklenecek. Köy yürüyüşleri, gün batımı manzaraları, lokal bir kültürel show, kano sürüşü, fil besleme çiftliği ve eşsiz manzaralar eşliğinde fil safari Chitwan konaklamanızda yapacağınız unutulmaz aktiviteler olacaktır. Chitwan konaklamanızın bitiminde Katmandu’ya araç ile geri döneceksiniz. İsteyen misafirlerimiz lokal uçuşlar ile de Chitwan – Katmandu arasını geçebilirler.

  Katmandu – 1 gece

  Budistlerin kutsal merkezi Bouddhanath, Patan Durbar Meydanı, Syambhunath Maymun Tapınağı Katmandu turunuzda göreceğiniz yerler arasındadır. Katmandu Otelde geceleme. Konaklamanızın bitiminde Havalimanına transfer edileceksiniz.

  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, tercih edilecek Katmandu Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda 4* Park Village Hotel – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Pokhara Otelinde 3 gece konaklama (Program fiyatımızda 4* Hotel Barahi – standart oda, kahvaltı dahil konaklama baz alınmıştır), tercih edilecek Chitwan Otelinde 2 gece konaklama (Program fiyatımızda Green Park Resort – standart oda, tam pansiyon konaklama baz alınmıştır, havalimanı transferleri, Katmandu’da 1 tam gün şehir turu, Katmandu – Pokhara – Chitwan – Katmandu arası özel araç ile transferler, Pokhara’da 1 tam gün tur - Sarangkot günbatımı manzarası ile, Chitwan’da fil safari ile kano, orman yürüyüşü, kültürel dans show paketi, lokal rehberlik, vergiler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, ekstra turlar, geziler esnasında gerekli giriş ücretleri, bahşişler ve Nepal vize işlem ve ücreti.

  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcuarasındaaracıkonumundaolup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesindesaatlerdeğişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyitedilmesigerekmektedir.Havayolu şirketleritarafındanyapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri veolabilecek tarlardanacentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışıseyahatlerinde dönüş tarihinden itibarenenaz6 ay geçerlipasaportolmasımecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlardabelirtilengezilerbazı nedenlerden dolayıbelirtilen gün/ nlerdışındabaşka bir nyapılabilir.Yerelotoritelertarandangezilmesine, gidilmesine herhangibir sebepleizin verilmeyengezi yada turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.