info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Langkawi & Kuala Lumpur Turu

  Fiyat: 1250$'den başlayan fiyatlarla...

  Langkawi & Kuala Lumpur / 5 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1250 $’dan başlayan fiyatlarla

  Qatar Havayolları ile

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen Langkawi & Kuala Lumpur seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. 

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Langkawi – 3 gece

  Qatar Havayolları ile Doha aktarma noktası üzerinden,gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a varacaksınız. Lokal Havayolları ile Kuala Lumpur – Langkawi uçuşu sonrası Langkawi Havalimanında karşılanma ve Otelinize transferiniz gerçekleşecek.

  Andaman Denizinde 104 kadar küçük adacıktan oluşan Langkawi adalar grubunun ana adasını olan Langkawi’de dilerseniz deniz, güneş, kum aktivitelerinden yararlanıp adayı keşfedebilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Adanın simgesi olan kızıl kartalları da görebileceğiniz Kilim Geopark Mangrove Turu, mistik gizemi ile Hamile Bakire Gölü, teleferikle ulaşılan harika manzarası ile Panorama Langkawi bu aktiviteler arasında sayılabilir. Bu harika adada efsanelere kulak vermeyi unutmayın!..

  Kuala Lumpur – 2 gece

  Langkawi konaklamanız sonrası iç hat uçuşu ile Kuala Lumpur’a geçeceksiniz ve otele transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

  Malezya’nın başkenti ve en kalabalık şehri olan Kuala Lumpur’da alışverişten, şehrin simgesi Petronas İkiz Kuleleri ziyaretine, dünyaca ünlü 400 milyon yıllık Hindu Tapınağı olan Batu Mağaraları Turuna kadar farklı birçok aktivite mevcuttur. Yöresel Batik dükkanları, Chinatown gece pazarı ve duty free dükkanları ile alışverişte pazarlık kabiliyetinizi test edebilirsiniz.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri, Kuala Lumpur-Langkawi-Kuala Lumpur ekonomi sınıf iç hat uçak biletleri, 3 gece Langkawi 4* Holiday Villa Beach Resort vb Otelde çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklama, 2 gece Kuala Lumpur 4* Melia Kuala Lumpur vb. Otelde çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklama, lokal asistanlık, Langkawi ve Kuala Lumpur havalimanı – otel – havalimanı gidiş dönüş transferler ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, Malezya federal otel vergisi, kişisel harcamalar ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.