info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Kuala Lumpur & Sarawak Turu -Batang Ai-

  Fiyat: 2090$'den başlayan fiyatlarla...

  Kuala Lumpur & Malacca & Kuching & Batang Ai & Damai Beach / 12 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 2090 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kuala Lumpur – 3 gece

  1.Gün İstanbul – Kuala Lumpur

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Kuala Lumpur’a varacaksınız. Varışınızı takiben 1990 yılında Kuala Lumpur’un 25 km güneyinde inşa edilen, Malezya’nın idari merkezi, Putraja Turu. Tur bitimi Otelinize transfer. Dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  2.Gün Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası yarım gün Kuala Lumpur şehir turu. Petronas İkiz Kuleler, Chinatown, Masjid Jamek, Kralın eski sarayı, Thean Hou Tapınağı, Ulusal Anıt, Ulusal Cami, Tren İstasyonu ve Bağımsızlık Meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  3.Gün Kuala Lumpur

  Otelinizde kahvaltı sonrası tam gün Malacca Turu. UNESCO Dünya Mirasına dahil olan Malacca, Kuala Lumpur’dan 160 km uzaklıktadır. Bukit China, Porta de Santiago, St Paul Kilisesi, Stadhuys binası, Cheng Hoon Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Jonker Caddesinde yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Tur bitimi Kuala Lumpur Otelinize transfer. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Novotel KLLC vb).

  Kuching – 2 gece

  4.Gün Kuala Lumpur – Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası Havalimanına transfer ve Kuching uçuşu. Kuching Havalimanına varışı takiben karşılanma ve Otelinize transfer. Otelinize yerleşme sonrası serbest zaman. Dilerseniz Kuching Kordon boyunda yürüyüş yapabilir ve yerel ürünleri satan renkli dükkanları gezebilirsiniz. Geceleme Kuching Otelimizde (Hilton Hotel vb).

  5.Gün Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası Sarawak bölgesinin tarihi başkentini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Chinatown, Kedi Heykeli (Kuching’in Malay dilinde kelime anlamı Kedi’dir), renkli Tua Pek Kong Çin Tapınağı ve ünlü Sarawak Müzesi ile Kedi Müzesi görülecek yerler arasındadır. Eski Kuching’in tekstil ve baharat dükkanları ile dizili dar sokaklarında yürüyüş yaparak turunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitimi Otelinize dönüş. Geceleme Kuching Otelimizde (Hilton Hotel vb).

  Batang Ai – 2 gece

  6.Gün Kuching – Batang Ai

  Otelinizde kahvaltı sonrası Semonggoh Orangutan Rehabilitasyon Merkezi ziyareti. Eğer şanslıysanız doğal yaşamlarında orangutanların beslenme saatine denk gelebilirsiniz. Devamında araçla 290 km’lik maceralı ve hareketli bir yolculuk sizi bekliyor. Yol üzerinde küçük şehirler, köyler, çeltik tarlaları, biber ve yağ bahçeleri size farklı bir dünyanın kapısını açacak. Öğle yemeği için Lanchau’da mola sonrası yola devam… Batang Ai Gölüne varışınızı takiben tekne ile gölün karşısında yer alan Otelinize geçeceksiniz. Akşam yemeği ve geceleme Batang Ai Otelimizde (Hilton Batang Ai).

  7.Gün Batang Ai

  Otelinizde kahvaltı sonrası motorlu yerli longboat teknesi ile Mengkak Longhouse’a hareket. Angkari Nehri boyunca 30 dakikalık yapacağınız tekne yolculuğu sonrasında nehrin yanında bir tepede yer alan Mengkak Longhouse varış. Longhouse’da yaşayanlar tarafından sunulacak kısa bir kültürel dans sonrası blowpipe gösterisi. Öğle yemeğinizin devamında serbest zaman ve aynı yol güzergahı üzerinden Otelinize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme Batang Ai Otelimizde (Hilton Batang Ai).

  Kuching – 1 gece

  8.Gün Batang Ai – Kuching

  Otelinizde kahvaltı sonrası aynı yol güzergahı üzerinden Kuching’e transfer edileceksiniz. Yol üzerinde lokal bir restoranda öğle yemeği. Kuching’e varışınızı takiben otelinize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Kuching Otelimizde (Hilton Hotel vb).

  Damai Beach – 4 gece

  9.Gün Kuching – Damai Beach

  Otelinizde kahvaltı sonrası Damai Beach Otele transfer. Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Damai Beach Otelimizde (Damai Beach Resort vb).

  10.Gün Damai Beach

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Damai Beach Otelimizde (Damai Beach Resort vb).

  11.Gün Damai Beach

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Damai Beach Otelimizde (Damai Beach Resort vb).

  12.Gün Damai Beach

  Tam gün dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Damai Beach Otelimizde (Damai Beach Resort vb).

  13.Gün Damai Beach – Kuching – İstanbul

  Otelinizde kahvaltı sonrası Kuching Havalimanı transfer. Uçuş programınıza göre aktarma uçuşlarınız ile İstanbul’a hareket.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, 3 gece 4* Kuala Lumpur Novotel KLLC Otelde vb. çift kişilik superior oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 3 gece 5* Kuching Hilton Otelde vb. çift kişilik standart oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 2 gece 3* Batang Ai Hilton Otelde çift kişilik standart oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 4 gece 4* Damai Beach Resort Otelde vb. çift kişilik hill top sea view deluxe oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, programda belirtilen turlar, transferler ve yemekler, İngilizce konuşan yerel rehberlik ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.