info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Kuala Lumpur & Redang Adası Turu

  Fiyat: 1700$'den başlayan fiyatlarla...

  Kuala Lumpur & Redang / 6 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1700 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kuala Lumpur – 2 gece

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Kuala Lumpur’a varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Otelinize transfer edileceksiniz. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Corus Hotel vb).

  Otelinizde sabah kahvaltısı sonrası panoramik şehir turu için hareket. İkiz kuleler, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Milli Müze (araçla), Parlamento (araçla), Milli Anıt, Milli Cami, Demiryolu İstasyonu (araçla) görülecek yerler arasındadır. Ardından Kuala Lumpur Kuş Parkı ve Kuala Lumpur Kulesi gezisi olacak. Tur bitimi Otelinize transfer. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (Corus Hotel vb).

  Redang Adası – 4 gece

  Otelinizde kahvaltı sonrası Havalimanına transfer edileceksiniz. Lokal Havayolları ile uçuşunuz sonrası Redang Adası ulaşım. Otelinize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Redang Otelimizde (Sarı Pacifica Resort vb).

  İkinci gün otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Redang Otelimizde (Sarı Pacifica Resort vb).

  Üçüncü gün otelinizde kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Perhantian adalarına doğru bir yolculuk yapacağız. Yol esnasında geçeceğiniz tüm deniz bölgesi aslında bir Marine Park. Perhantian adalarında dalış veya şnorkel yaptıktan sonra tekrar otelinize dönüş. Geceleme Redang Otelimizde (Sarı Pacifica Resort vb).

  Son gününüzde otelinizde kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Geceleme Redang Otelimizde (Sarı Pacifica Resort vb).

  Ve dönüş günü... Kahvaltı sonrası uçuş programınıza göre otelden çıkış ve Kuala Lumpur’a uçuş. Kuala Lumpur’a iniş sonrası dönüş uçağınıza kadar Havalimanında serbest zaman. Seçilecek Havayolu ile İstanbul'a hareket.

  Program talep edilirse farklı oteller ile de hazırlanabilir.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri ve gerekli ara uçuşlar, 2 gece Kuala Lumpur 4* Corus Kuala Lumpur vb Otelde çift kişilik standart oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 4 gece Redang Adası 5* Sarı Pacifica Resort vb Otelde çift kişilik sea front villa oda tipinde yarım pansiyon (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil) konaklama, programda belirtilen havalimanı transferleri, Kuala Lumpur panoramik şehir turu, gruba katılım Perhentian Adası gezisi ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler, rehberlik ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.