info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • 5 Yıldızlı Oteller ile Deluxe Batı Malezya Turu

  Fiyat: 2100$'den başlayan fiyatlarla...

  Kuala Lumpur & Malacca & Cameron Highlands & Pangkor Laut Adası / 8 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 2100 $’dan başlayan fiyatlarla

  Her gün hareket

  Kişiye özel olarak düzenlenen seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat detayına göre, yılın her dönemi organize edilebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak; Türk Havayolları ve Singapur Havayolları kullanılmaktadır.

  Kişiye özel programlarımızın fiyatları misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere ve seyahat tercihlerine göre değişmektedir. Lütfen seyahat detaylarınız ile birlikte ofisimize başvurunuz.

  Program

  Kuala Lumpur – 2 gece

  1.Gün İstanbul - Kuala Lumpur

  Seçilecek Havayolu ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak, ertesi gün Kuala Lumpur’a varacaksınız. Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası Kuala Lumpur Otelinize transferiniz gerçekleşecek. Dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (The Majestic KL vb).

  2.Gün Kuala Lumpur

  Kahvaltı sonrası tam gün Kuala Lumpur Şehir Turu. Turumuz Ulusal cami olan Masjid Negara gezisi ile başlıyor (Cuma günleri cami ziyaret edilememektedir). Devamında savaşta ölenlerin anısına yapılan Tugu Negara (Savaş Anıtı var). Federal Binası, eski tren istasyonu, Kriket Kulübü ve Kralın Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Güneydoğu Asya’nın en büyük tapınaklarından olarak kabul edilen Thean Hou Tapınağı gezisi sonrası lokal restoranda ögle yemeği. Öğleden sonra dünyaca ünlü Batu Mağaraları Turu ve Royal Selangor Kalay Fabrikasında kısa bir mola. Tur bitimi Otele transfer. Geceleme Kuala Lumpur Otelimizde (The Majestic KL vb).

  Malacca – 1 gece

  3.Gün Kuala Lumpur - Malacca

  Kahvaltı sonrası Malacca’ya hareket ediyoruz. 400 yıl boyunca Portekiz, Hollanda, İngiliz ve Japon sömürgelerinde kalan şehre varışınızda sizi pembe renklerle bezenmiş Hollandalı Meydanı karşılıyor. Kilise, saat kulesi ve Kraliçe

  Victoria çeşmesi görülecek yerler arasındadır. Ayrıca 1645’de bulunan Malezya’nın en eski Çin Tapınaklarından sayılan Cheng Hoon Teng, diğer bir tarihi bina The Porta De Santiago ve St. Paul’s Kilisesi de görülebilir. Lokal bir restoranda öğle yemeği sonrası, Malezya stili antika dükkanları ile ünlü Jonker Caddesinde bir gezinti yapabilirsiniz. Tur bitimi Otelinize transfer. Serbest zaman ve dinlenme sonrası isterseniz şoförünüz şehri bir de gece keşfetmeniz için size eşlik edebilir… Geceleme Malacca Otelimizde (The Majestic Malacca vb).

  Cameron Highlands – 2 gece

  4.Gün Malacca – Cameron Highlands

  Kahvaltı sonrası otelinizden hareket ve deniz seviyesinden 1542 metre yükseklikte olan, çay bahçeleri ile ünlü Cameron Highlands bölgesine transfer. Yol güzergahında Lata Iskandar Şelalesinde ve Orang Asli Köyünde mola verebilirsiniz. Varışınızı takiben çay fabrikası ve bahçesi ziyareti (Çay fabrikası Pazartesi günleri ve yerel tatil günlerinde kapalı olmaktadır. Normal günlerde kapanış saati 17.00’dir). Devamında Otelinize varış ve dinlenme için serbest zaman. Gece dilerseniz şoförünüz gitmek istediğiniz yere size eşlik edebilir. Geceleme Cameron Highlands Otelimizde (Cameron Highlands Resort vb).

  5.Gün Cameron Highlands

  Kahvaltı sonrası yarım gün Brinchang Turu. Bu doğa turu ile Gunung Brinchang yakınındaki Mossy Ormanını ziyaret edeceksiniz. Endemik olan birçok bitki türünü görüp, etkileyici çay bahçeleri manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu bölgede olan yerel bir çay fabrikası ziyareti ile turunuzun sonu ve 4x4 aracınız ile Otelinize dönüş. Öğleden sonra dilerseniz şoförünüz ile bir program yapabilirsiniz. Geceleme Cameron Highlands Otelimizde (Cameron Highlands Resort vb).

  Pangkor Laut Adası – 3 gece

  6.Gün Cameron Highlands – Pangkor Laut Adası

  Kahvaltı sonrası Lumut’a transfer olacaksınız. Marina Island Lumut Limanına varışı takiben tekne ile Pangkor Laut Adasına transfer. Adaya varış, odanıza yerleşme ve dinlenme için serbest zaman. Geceleme Pangkor Laut Otelimizde (Pangkor Laut Resort).

  7.Gün Pangkor Laut Adası

  Otelde kahvaltı ve tam gün serbest zaman. Geceleme Pangkor Laut Otelimizde (Pangkor Laut Resort).

  8.Gün Pangkor Laut Adası

  Otelde kahvaltı ve tam gün serbest zaman. Geceleme Pangkor Laut Otelimizde (Pangkor Laut Resort).

  9.Gün Pangkor Laut Adası – Kuala Lumpur

  Otelde kahvaltı sonrası tekne ile Lumut’a geçiş. Limana varışı takiben şoförünüz ile buluşma ve Kuala Lumpur Havalimanına transfer.

  Program talep edilirse 4 yıldızlı oteller ile de hazırlanabilir.

  Münferit bir program olduğu için bölgelerdeki konaklama süreleri istendiği şekilde değiştirilebilir.


  Program Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Seçilecek Havayolu ile ekonomi sınıf gidiş dönüş Kuala Lumpur uçak biletleri, 2 gece Kuala Lumpur The Majestic KL Otelde vb. çift kişilik deluxe oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 1 gece Malacca The Majestic Malacca Otelde vb. çift kişilik deluxe oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 2 gece Cameron Highlands Cameron Highlands Resort Otelde vb. çift kişilik deluxe oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, 3 gece Pangkor Laut Resort Otelde vb. çift kişilik garden villa oda tipinde kahvaltı dahil konaklama, programda belirtilen turlar, transferler ve öğle yemekleri, İngilizce konuşan şoför, lokal rehberlik ve seyahat sağlık sigortası.

  Program Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler: Yurtdışı çıkış harcı, kişisel harcamalar, bahşişler, programda belirtilmeyen yemekler ve ekstra turlar.


  Genel Şartlar:

  Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihinden 24 saat önce ofisimizle teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve uçak tipi değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu olmamaktadır. Ekstra bagaj ücretleri yolcularımıza aittir.

  Yurtdışı seyahatlerinde dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  Acentamız gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını ve otel isimlerini içeriği ile kategorisi aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 

  Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turların yapılmamasından acentamız sorumlu olmamaktadır.

  Tüm dünya otellerinde belirtilen otele giriş ve çıkış saatleri geçerlidir.

  Acentamız yolcu ile Konsolosluklar arasında aracı konumda olup, konsolosluğun vize vermemesi durumunda acentamızın herhangi bir sorumluluğu mevcut değildir.

  Tur satın alan yolcularımız tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.