info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Açık mavi bir gökyüzü, farklı şekilleri ile iri kaya parçaları, Hindistancevizi ağaçlarından fısıldayan tropik rüzgar, çoğu filme konu olmuş benzersiz kumsallar ve masmavi bir okyanus… Burası, sadece Hint Okyanusunun mücevherleri olarak tanımlanan Seyşeller olabilir. Doğal hayatı, ender bulunan flora ve faunası ile Seyşeller yaşayan bir müze gibidir. Dev kaplumbağalar, bölgeye özel Coco-de-mer bitkisi, siyah papağanlar ve daha birçok canlı Seyşeller’in son yıllardaki başarılı sürdürülebilir turizm politikası ile koruma altındadır. Tropik bir ada tatilinden beklenen plaj, deniz, ılıman bir hava ile birlikte yüksek hizmet kalitesi ile servis veren oteller, ada turları, su sporları, farklı tatlara hitap eden restoranlar, casino, eğlence ve canlı gece hayatı Seyşeller’in misafirlerine sunduğu aktivitelerin başında gelir. Bu özellikleri sebebi ile özellikle balayı çiftlerinin her daim favori destinasyonu olmuştur.

  Milyonlarca yıl önce oluşan dünya üzerindeki tek granit ada oluşumu Seyşeller Adaları, granit ve mercan yapısı olmak üzere toplam 115 adadan oluşur. Turistik açıdan öne çıkan 3 ada mevcuttur. Bunlar; Mahe, Praslin ve La Digue adalarıdır. Ayrıca tercihe göre önerilebilecek tek otel - tek ada konsepti ile hizmet veren Fregate Island, Desroches Island, Hilton Seychelles Labriz Silhouette Island, Sainte Anne Island gibi alternatifler de mevcuttur. Bölge hakkındaki tecrübemiz ile misafirlerimize en uygun seçenekler önerilmektedir.

  Seyşeller’in 3 resmi dili mevcuttur; Creole, İngilizce ve Fransızca. Ağırlıklı olarak Roman Katolik nüfusa sahip olan ülkenin yerel para birimi Seychelles Rupee’dir. Tropikal iklime sahiptir ve yıl boyu gidilebilecek bir destinasyondur.

  Seyşeller, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamamaktadır.

  Seyşeller Nerede:

  Afrikanın Doğusunda

  Başkent:

  Mahe Adası - Victoria

  Para Birimi:
  SeychellesRupee

  Vizesiz

  Türkiye ile Saat Farkı:
  +1 Saat

  Harita

 • Seyşeller’de romantik balayı turları, isteğe göre farklı adalarda konaklama avantajları… 

  Ailenizle lüks bir deniz, güneş, kum tatili… 

  Seyşeller seyahatinizden beklentilerinizi lütfen bizimle paylaşırsanız, bölgeye olan tecrübemizle birlikte en uygun alternatifleri memnuniyetle sunabiliriz. Programınız tüm istekleriniz ve tercihleriniz göz önüne alarak, size özel hazırlanmaktadır.  TURLAR

  Seyşeller Turu
  Mahe Adası / 5 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1400 € 'dan Başlayan Fiyatlarla..
  Seyşeller Adalar Turu
  Mahe & Praslin Adaları / 7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1650 € 'dan Başlayan Fiyatlarla..
 • Seyşeller’de turistik olarak öne çıkan Mahe, Praslin ve La Digue adalarında farklı kategorilerde standarttan lükse kadar birçok otel seçeneği mevcuttur. Bu ana adaların dışında tek ada tek otel konseptinde hizmet veren oteller de mevcuttur. 

  Seyşeller’de balayı için en uygun otel önerilerini size biz sunalım…

  OTELLER

  Constance Ephelia Seychelles
  Kempinski Seychelles Resort
  Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa
  Four Seasons Resort Seychelles
  Maia Luxury Resort & Spa Seychelles
  Raffles Praslin Seychelles
  Allamanda Beach Resort & Spa Seychelles
  Coral Strand Smart Choice Hotel Seychelles
  Le Domaine de La Reserve Praslin Seychelles
  Fregate Island Private
  Sainte Anne Resort & Spa Seychelles
  Le Domaine de l Orangeraie La Digue Island
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu