info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Olağanüstü manzaralar, içinizi ısıtacak tropikal gün batımları ve sıcak mavi bir deniz Asya’nın en popüler ada destinasyonu Phuket’te sizleri bekliyor. Birinci sınıf dalış merkezleri, dünya standartlarında golf kulüpleri, tropik ormanlarda heyecanlı maceralar, çevre ada turları ve canlı gece yaşamı ile Phuket’te ufkunuzu genişletmeye hazır olun. Doyumsuz manzaraları ile Phang Nga Körfezi adaları, yerel hayatı, marketleri ve restoranları ile Eski Phuket Kenti, canlı gece eğlenceleri, tapınakları, Büyük Buda heykeli, dünyaca ünlü Phi Phi Adası, fil showları, Thai box maçları ve popüler Patong plajı… Phuket’in aktivitelerini saymaya yetmeyecektir.

  Granit ve tortul kayalardan oluşan adada birçok tepeler, tropik yağmur ormanı ve özellikle adanın batısında bölgenin en iyi plajları bulunur. Bölge hakkındaki tecrübemiz ile misafirlerimize en uygun seçenekler önerilmektedir. Anakaraya köprü ile bağlı olan ada, Andaman Denizi kıyısındadır.

  Lokal Thai dilinin yanında İngilizce de yaygın olarak kullanılmaktadır. Budist nüfusun ağırlıklı olduğu adanın lokal para birimi Baht’tır. Tropikal iklime sahip olan adaya yıl boyu gidilebilmekle birlikte, Kasım – Mart ayları arası adanın yüksek sezon olan dönemidir.

  Phuket, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamamaktadır.

  Phuket Nerede: Tayland’ın Batı Kıyısında

  Başkent:Phuket City

  Para Birimi:Thai Baht

  Vizesiz

  Türkiye ile Saat Farkı:+4 Saat

  Harita

 • Romantik bir balayı turunun yanında dünyaca ünlü çevre adalara günübirlik geziler, eğlence, hareket hepsi Phuket turlarında sizin için organize edilmektedir.

  Kişiye özel olarak planlanan Phuket turlarımız isteğe göre Bangkok, Koh Samui, Singapur gibi farklı turistik noktalar ile de birleştirilebilir. 

  Phuket programınıza farklılık katmak ister misiniz? Phi Phi, Krabi ya da romantik ada oteli ile Koh Yao Yai farklı birer seçenek olabilir. Bölgeye olan tecrübemizle birlikte en uygun alternatifleri memnuniyetle sunabiliriz.

  TURLAR

  Phuket Turu
  5 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1200 $'dan Başlayan Fiyatlarla..
  Phuket & Bangkok Turu
  7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1300 $'den Başlayan Fiyatlarla..
  Bangkok & Phuket & Singapur Turu
  7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1400 $'den Başlayan Fiyatlarla..
  Phuket & Phi Phi Adası Turu
  7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450 $'dan Başlayan Fiyatlarla..
 • Phuket otelleri birbirinden farklı özellikleri, lokasyonları ve kategorileri ile istenilen seyahat detayına uygun olarak özenle hazırlanıp sunulur. 

  İsterseniz Phuket’te balayı planlayın, isterseniz romantik bir egzotik ada tatili hayal edin, Phuket otelleri her türlü alternatifi sunmaya hazırdır. 

  Eşsiz bir Uzakdoğu deneyimi sizi bekliyor...

  OTELLER

  Le Meridien Phuket Beach Resort
  Hilton Arcadia Resort &Spa
  Movenpick Resort Karon
  The Shore at Katathani
  JW Marriott Phuket Resort & Spa
  Anantara Phuket Villas
  Duangjitt Resort & Spa
  Graceland Resort & Spa
  Amari Coral Beach Resort
  The Racha
  Sala Phuket Resort & Spa
  Centara Grand Beach Resort Phuket
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu