info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Mercan resifleri ile çevrili turkuaz rengi denizi, heyecan verici kumsalları, doğal güzellikleri ve kültür çeşitliliği ile Mauritius gezginlerin rüya destinasyonudur. Farklı renklerin, lezzetlerin, kültürün, geçmiş ve günümüzün huzur içinde harmanlandığı adada beklentilerinizi yüksek tutmaya hazır olun. Su sporları, sörf, derin deniz balıkçılığı, yunuslarla yüzme, dalış gibi suya yönelik aktivitelerin yanında golf, tenis, sky diving, dağ bisikleti, trekking, ata binme gibi kara aktiviteleri de misafirlerin seçimine sunulmuştur. Lokal pazarları, dini festivalleri, restoranları, barları, diskoları, alışveriş merkezleri, aktif olmayan volkan krateri, doğal parkları, adanın lokal folklorik müziği olan Sega ve Hollandalılardan adaya miras kalan şeker kamışından üretilen Rom içkisi adanın sahip olduğu diğer özellikleridir.

  Mauritius ana adası ile birlikte çevresinde yer alan 3 küçük ada da Mauritius Cumhuriyetine bağlıdır (St. Brandon, Rodrigues ve Agalega). Mauritius, bu adalarla birlikte coğrafî olarak Hint Okyanusu'ndaki Maskaren Adaları'nın bir parçasıdır. Turistik açıdan öne çıkan Mauritius adasında yüksek hizmet kalitesi ile servis veren farklı kategorilerde oteller mevcuttur. Ada, hem unutulmaz balayı seyahatleri hem de huzurlu bir aile tatili için uygundur.

  Mauritius’un resmi dili İngilizce olup, Fransızca ve Creole dilleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Nüfusunun yarısı Hindu olan adada Hindu festivalleri adanın kültüründe önemli yer teşkil eder. Ülkenin para birimi Mauritius Rupee’dir. Tropikal iklime sahiptir ve yıl boyu gidilebilecek bir destinasyondur.

  Mauritius, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamamaktadır.

  Mauritius Nerede:

  Madagaskar’ın Doğusunda

  Başkent:

  Port Louis

  Para Birimi:
  Mauritian Rupee

  Vizesiz

  Türkiye ile Saat Farkı:
  +1 Saat

  Harita

 • Mauritius balayı turları, kış ortasında yaz kaçamağı, ailenizle lüks bir deniz, güneş, kum tatili… 

  Dalış ile kültürün ve konforun birleşimi… Mauritius seyahatinizden beklentilerinizi lütfen bizimle paylaşırsanız, bölgeye olan tecrübemizle birlikte en uygun alternatifleri memnuniyetle sunabiliriz. 

  Programınız tüm istekleriniz ve tercihleriniz göz önüne alarak, size özel hazırlanmaktadır.

  TURLAR

  Mauritius Turu
  5 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450 € 'dan Başlayan Fiyatlarla..
 • Mauritius’ta balayı konseptinin yanı sıra dalış, su sporları ve unutulmaz bir yaz tatili için uygun olabilecek, adanın farklı bölgelerinde yer alan, birçok otel alternatifi mevcuttur. Tecrübelerimiz ile isteklerinize ve seyahat konseptinize en uygun olabilecek alternatifleri sunuyoruz.

  Aşkın ve dansın ülkesi… Tropik bir rüyanın farklı kültürler ve doğa ile mükemmel uyumu…

  Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan bu cennet adayı keşfetmeye hazır mısınız?

  OTELLER

  The St Regis Mauritius Resort
  The Westin Turtle Bay Resort & Spa
  Four Seasons Resort Mauritius At Anahita
  The Oberoi Mauritius
  Maradiva Villas Resort & Spa
  Shangri La s Le Touessrok Mauritius
  Merville Beach Mauritius
  Le Mauricia Hotel
  Sugar Beach Resort
  Dinarobin Hotel Golf & Spa
  Trou Aux Biches Resort & Spa
  Royal Palm Mauritius
  Sands Resort & Spa
  Lux Le Morne
  Paradis Hotel & Golf Club
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu