info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Maldivler, lüks seyahat ve balayı denince akla gelen en popüler tropikal destinasyonlardan biridir. Gözlerinizi kapatın ve hayal edin.. Palmiyelerle çevrili özel bir adadasınız. Hafif bir rüzgar, turkuaz rengi deniz, beyaz kumlar ve rengarenk tropikal balıklar.. Tercih etmeniz halinde özel villanıza ait havuz, 24 saat emrinizde yardımcınız ve size özel daha bir çok ayrıcalıklar sizi bekliyor..

  Hint Okyanusu'nda 1.200 adadan oluşan bir devlet olan Maldivler, Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın güneybatısında yer alır. Maldiv halkının% 97'si Müslüman olup, devlet "başkanlık" tipi cumhuriyet ile yönetilmektedir. Turizm ve balıkçılık, Maldiv ekonomisinin iki temel bileşenidir. Maldiv parası birimi Rufiyaa'dır. Maldivlerin yerel dili Dhivehi dili olup, İngilizce yaygındır. Maldivlerin kültürü Araplara benzer. Bunun nedeni adaya gelen ilk yabancının Arap olmasıdır. Adaya içki ve domuz eti sokmak yasaktır. Yerli halkın yaşam alanına girmeyen tüm otellerde içki ve domuz eti serbestçe tüketilmektedir.

  Maldivler'de oteller adalar üzerine kurulmuştur ve her otel genelde adanın adıyla anılmaktadır. Otellerin genel olarak iki ayrı oda kategorisi bulunmaktadır: Beach Bungalow (Sahil Villa) ve Water Bungalow (Su üstü Villa).

  Maldivler tropikal iklime sahip, yıl boyu gidilebilecek bir destinasyondur. Mayıs – Ekim ayları arası tropikal yağışlar görülebilir. Kasım – Nisan ayları arası ise bölgenin yüksek sezonudur.

  Maldivler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamamaktadır.

  Maldivler Nerede: Hindistan'ın Güneyinde

  Başkent:Male

  Para Birimi:Rufiyaa

  Vizesiz

  Türkiye ile Saat Farkı:+2 Saat

  Harita

 • Romantizm’in en doğru adresi olan Maldivler’de unutulmaz balayı turları… Lüksün sınırının olmadığı ancak bunun yanında mütevazi seçeneklerin de sunulduğu, tüm istekleriniz ve tercihleriniz göz önüne alınarak size özel hazırlanan programlar… Maldivler seyahatinizden beklentilerinizi lütfen bizimle paylaşırsanız, bölgeye olan tecrübemizle birlikte en uygun alternatifleri memnuniyetle sunabiliriz.

  TURLAR

  Maldivler Turu
  5 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1500 $'dan Başlayan Fiyatlarla..
  Maldivler & Dubai Turu
  7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1900 $'den Başlayan Fiyatlarla..
  Maldivler & Sri Lanka Turu
  7 Gece / Her Gün Hareket / İki Kişilik Odada Kişi Başı 1850 $'den Başlayan Fiyatlarla..
 • Her tesisin bir ada olduğu Maldivler’de misafirlerimizin tercihlerine uygun birçok farklı otel seçeneği mevcuttur. İsterseniz Maldivler’de balayı çifti olun, isterseniz sessiz, sakin bir aile tatili planlayın, her türlü alternatifi bulmak mümkündür. Muhafazakar çiftlerimiz için de beğenilerine uygun otel ve oda seçenekleri önerebilmekteyiz…

  OTELLER

  Conrad Maldives Rangali Island
  Four Seasons Landaa Giraavaru
  Anantara Dhigu Resort & Spa
  Anantara Veli Resort & Spa
  Medhufushi Island Resort
  Olhuveli Beach Resort& Spa
  W-Retreat & Spa Maldives
  Sun Island Resort & Spa
  Constance Moofushi Maldives
  Island Hideaway Spa Resort & Marina
  Anantara Kihavah Maldives
  Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu