info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Avrupa Birliğinin kurucularından Fransa, Avrupa’nın en geniş anakara topraklarına sahip olması ile birlikte Akdeniz’de Korsika Adasına ve dünyanın pek çok bölgesinde deniz aşırı topraklara da sahiptir. 18. ve 19. yüzyıllarda dönemin en büyük sömürge imparatorluklarından birini kuran Fransa, etki ettiği bölgelerdeki toplumların kültür ve siyasetlerinde belirgin izler bırakmıştır. Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesinin başkenti olan Paris; dünyaca ünlü Eyfel Kulesi, tarihi Versay Sarayı, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Notre Dame Katedrali, Zafer Takı ve daha birçok bölgesi ile gerek Avrupa’nın gerekse dünyanın önde gelen kültür merkezlerinden biri olmuştur. Ayrıca Nice, Cannes, Marsilya, Monaco, Monte Carlo, Saint Tropez bölgeleri ile ünlü Fransız Rivierası, tarihi şatolar, lüks villalar, dünyaca ünlü Fransız şarapları, tarihi Lyon şehri, çocukların vazgeçilmezi Disneyland ve tabii ki her seyahatin olmazsa olmazı alışveriş Fransa seyahatlerinde, seçeceğiniz programa göre, sizi bekliyor olacaktır.


  Fransa, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamaktadır.

  Fransa Nerede: Batı Avrupada

  Başkent:Paris

  Para Birimi:Euro

  Vize Gerekmektedir

  Türkiye ile Saat Farkı:-1 Saat

  Harita

 • Gruba katılım veya rehbersiz münferit olarak düzenlenen Paris, Disneyland turlarımızın yanı sıra isteğe göre Güney Fransa turları da organize edilebilmektedir.

  Fransa’da şatoda romantik bir balayı tatili, Disneyland’da ailenizle keyif ve eğlence, Güney Fransa’nın incileri; Nice, Cannes ve Marsilya gezileri ve tabii ki olmazsa olmaz Paris… Talebinize uygun programları memnuniyetle sunabiliriz.

  TURLAR

  Paris Turu
  Paris / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi başı 399 €'dan Başlayan Fiyatlarla
  Paris & Disneyland Turu
  Paris & Disneyland / 4 Gece / İki Kişilik Odada Kişi başı 500 €'dan Başlayan Fiyatlarla
 • OTELLER

 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu