info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük, en çağdaş emirliği olanı Dubai, Ortadoğu’nun parlayan yıldızı… İlklerin şehri, ihtişamın, zenginliğin, lüksün adresi… Bir yanda modern mimari yapının hayranı olurken, diğer yanda çok uzağa gitmeden geleneksel Arap kültürünün ezgilerini çöllerde yaşayabilirsiniz. İnsan eliyle yapılmış palmiye şeklindeki adada, eğlence ve konforun buluştuğu otelde konaklama imkanı, dünya markalarını bünyesinde bulunduran büyük alışveriş merkezlerinde alışveriş seçeneği, dünyanın en yüksek binasına çıkma deneyimi, yedi yıldızlı otelde konaklama ayrıcalığı, çölde safari yaparken görebileceğiniz develer gibi birçok ayrıcalığı Dubai’de yaşayabilirsiniz.


  Dubai, Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinin 7 emirliğinden biridir. Parlamenter Monarşi ile yönetilen ülkede halk Müslümandır. Resmi dili Arapçadır ancak İngilizce de yaygındır. Dubai para birimi Dirhem’dir.

  Dubai'de oteller genel olarak sahil "Jumeirah” ve şehir otelleri olarak ikiye ayrılır. Her türlü bütçeye göre otel alternatifleri mevcuttur. Dubai tropikal çöl iklimine sahip, yıl boyu gidilebilecek bir destinasyondur. Ekim - Nisan ayları arası gitmek için en elverişli zamandır.

  Dubai, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulamaktadır.


  Dubai Nerede: Arap Yarımadasında

  Başkent:Dubai

  Para Birimi:Dubai Dirhemi

  Vize Gerekmektedir

  Türkiye ile Saat Farkı:+1 Saat

  Harita

 • Dubai turları, çok uzağa gitmeden yakınlarda tropik ve sıcak havayı yaşamak isteyen misafirler için ideal bir seçimdir. Uzak noktalara giderken aktarma noktası olarak programlarımıza eklediğimiz gibi sadece Dubai olarak da tur seçeneklerimiz mevcuttur. Kış ortasında ailenizle yaz tatili yapmak isterseniz ya da Dubai’de unutulmaz bir balayı seyahati düşünüyorsanız ve tabii ki tüm seyahatleri alışveriş ile taçlandırmak isterseniz, sizi Dubai turlarımıza bekliyoruz.

  TURLAR

  Dubai Turu
  Dubai / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 550 $’dan Başlayan Fiyatlarla
 • Dubai otelleri; tercih edilen seyahat konseptine uygun olarak, istenilen tarz, konum ve bütçe kriterleri ile birlikte misafirlerimizin beğenisine sunulur. Jumeirah bölgesindeki lüks plaj otelleri ile birlikte şehir merkezinde alışveriş merkezine yürüme mesafesinde ya da şehir merkezine kolay ulaşımlı olarak bir çok farklı alternatif mevcuttur. Dubai, balayı turları için çok uygun olmakla birlikte kış ortasında yaz kaçamağı yapmak isteyen bütün misafirlerimiz için de rehbersiz münferit olarak Dubai turlarını organize etmekteyiz.

  OTELLER

  Atlantis The Palm
  The Address Downtown Dubai
  The Palace Downtown Dubai
  Manzil Downtown Dubai
  One Only The Palm Dubai
  Madinat Jumeirah Resort
  Jumeirah Beach Hotel
  Armani Hotel Dubai
  Jumeirah Emirates Towers
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu