info@travelist.com.tr +90(216) 510 02 38
 • Ortadoğu’nun Paris’i olarak adlandırılan, Lübnan’ın Akdeniz sahilindeki efsanevi başkenti Beyrut... Birçok etnik kültürü barındıran kozmopolit yapısı, muhteşem lezzetleri ile dünyaya ün salmış Lübnan mutfağı, kafeleri ile Solidere bölgesi, yerel dükkanları ile Hamra, marina bölgesi Zeitouna Bay, barlar ve restoranlar, Güvercinlik Kayası, Jeita mağarası, Harissa tepesi, şarapları ile ünlü Bekaa Vadisi ve tarihi Baalbeck şehri Beyrut’ta misafirlerini bekliyor..


  Arapça ülkenin resmi dili olup, Fransızca ve İngilizce yaygın olarak kullanılmaktadır. Müslüman ve Hıristiyan nüfusu barındıran ülkenin para birimi Lübnan Lirası’dır. Türkiye mevsimlerine benzer bir iklimi mevcuttur.

  Beyrut, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamamaktadır..

  Beyrut Nerede: Doğu Akdeniz'in Kıyısında

  Başkent:Beyrut

  Para Birimi:Lübnan Lirası

  Vizesiz

  Türkiye ile Saat Farkı:Aynı Saat

  Harita

 • Akdeniz kıyısında yer alan Beyrut; uzun süreli seyahat zamanı olmayan ya da kısa bir uçuş süresi ile vizesiz seyahat etmek isteyen misafirler için en uygun alternatiflerden birisidir. Sezonuna göre deniz, güneş, kum ile birlikte lezzetli Lübnan mutfağı, modern görüntüsü ile kafeler ve meydanlar, alışveriş, gece hayatı, günübirlik turlar ile gezilebilecek - M.Ö. inşa edilen antik şehir Baalbek, Jeita Mağarası, şarap mahzenleri ile Bekaa Vadisi ve Harissa Tepesi Beyrut turunuza farklı bir bakış katacaktır. Bölgeye olan tecrübemizle birlikte en uygun programı memnuniyetle sunabiliriz.

  TURLAR

  Beyrut Turu
  Beyrut / 3 Gece / İki Kişilik Odada Kişi Başı 450 $’dan Başlayan Fiyatlarla / Her Gün Hareket
 • Farklı standartlarda ve şehrin farklı bölgelerinde bulunan Beyrut Otelleri, düşünülen seyahat konseptine uygun olarak önerilmektedir. Sahil kıyısında oteller bulunduğu gibi Downtown ve Hamra bölgelerinde de oteller mevcuttur.

  OTELLER

  Four Seasons Beirut
  Intercontinental Phoenicia Hotel
  Moevenpick Hotel & Resort Beirut
  Crowne Plaza Hotel Beirut
  Monroe Hotel Beirut
  Le Commodore Hotel Beirut
 • Adınız Soyadınız
  E-Mail
  Telefon
  Mesajınız
  Güvenlik Kodu